Tuby LED Godox TL60 | Zestaw

230,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-TL60 Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Cena dotyczy wynajmu czterech lamp.

Lampa Godox TL60 RGB to wielofunkcyjne światło RGB o podwójnej temperaturze barwowej, wysokiej jasności światła i bezprzewodowej regulacji. Nadaje się do prawie wszystkich okazji fotografowania, np. na żywo, makijaż, fotografowanie portretowe, wideo, ślub, fotografia dziecięca itp. Jest przenośna i łatwa w obsłudze.

W zestawie znajdują się cztery lampy, pilot, a także wiele innych akcesoriów.

Tuba świetlna Godox TL60 została zaprojektowana, aby dać użytkownikom swobodę kreatywnego działania w nieskończonej gamie scenariuszy, takich jak kręcenie filmów, transmisje na żywo, fotografia. Dodatkowo, możliwość kontroli przez DMX sprawia, że lampa świetnie sprawdzi się także podczas koncertów, występów czy innych zastosowań na żywo.

Wysoka jakość

Dzięki wielu trybom kolorów, CRI 96 i TLCI 98, inteligentnemu systemowi sterowania i elastycznej mocowaniu lampy, TL60 umożliwia różnorodne konfiguracje oświetlenia, wspomaga kreatywność, dzięki niej Twoja praca stanie się wydajniejsza i ciekawsza, a także pozwoli Ci tworzyć niezapomniane magiczne chwile.

Wielobarwność

Godox TL60 posiada pełną kontrolę nad paletą barw, pozwalając uzyskać jeden z 360 tysięcy dostępnych kolorów. Możliwe jest takie świecenie w temperaturze barwowej pomiędzy 2700K – 6500K.

Efekty specjalne FX

TL60 ma wbudowanych 13 efektów specjalnych, (39 predefiniowanych ustawień) które pozwolą na łatwe osiągnięcie kreatywnych efektów podczas nagrywania. Wśród nich znajdziemy np. koło RGB, symulację błyskawicy, zepsutej żarówki, wóz policyjny, ognisko, świeczkę, symulację kineskopu telewizora czy tryb muzyczny (lampa reaguje światłem na dźwięki).

Sterowanie

Lampą można sterować za pomocą pilota, aplikacji Godox Light, bezpośrednio na panelu lub poprzez DMX.

Wielozadaniowość

Bez względu na to, czy chcesz tworzyć zaawansowane konstrukcje oświetleniowe, na które składać się będzie wiele lamp, powiesić na ścianie, trzymać w ręce lub w jakimkolwiek innym kreatywnym użyciu – TL60 idealnie się sprawdzi, dzięki elastycznej konstrukcji łączącej.

Zasilanie

Aby zapewnić ciągłe zasilanie przez długi czas nagrywania, TL60 może być zasilany z sieci jak i z wbudowanej baterii LI-ION.

Zawartość zestawu:

  • x4 TL60
  • x4 zasilacz
  • x4 przewód
  • x4 zacisk mocujący
  • x8 linka
  • x4 kabel RJ45
  • x1 torba
  • x1 instrukcja