Kim jesteśmy?

Wolimy, gdy mówią za nas filmy. Nasze realizacje to suma umiejętności, pasji, wiedzy technicznej i godzin montażu. Ale wiemy, że powinniśmy coś o sobie napisać.

Nasz zespół

rawfilm-mikolaj1

Mikołaj Szczepka

CEO

SPECJALIZACJA:  REKLAMA

Cześć, jestem Mikołaj. Jeszcze w trakcie nauki w szkole filmowej założyłem Cinity. Jestem operatorem kamery, montażystą i operatorem drona. Od 6 lat nieprzerwanie działam w branży. Po godzinach fan azjatyckiej kuchni, geek i zapalony gracz komputerowy.

rawfilm-mikolaj1

Maciej Jurek

Operator kamery, Oświetlacz

SPECJALIZACJA:  TELEDYSK

Hej, tu Maciej. Dołączyłem do Mikołaja jako operator kamery, oświetlacz oraz montażysta. W branży kinematograficznej realizuję się od 5 lat. Na planie moim stałym atrybutem jest czapka. Mikołaj twierdzi, że to dlatego, że jestem rudy. Prawda jest taka, że każdy dobry operator nosi czapkę. Możesz sprawdzić w Google Grafika. Serio.

Z kim współpracujemy?

rawfilm-mateusz

Mateusz Feliks

Creoflame

Mati to wyjątkowy gość, tak samo, jak jego animacje. Jego kreatywność ogranicza wyłącznie czas renderu. Akurat tak się składa, że udało mu się kupić najnowszą kartę graficzną. To by oznaczało, że przez najbliższe 4 lata jego umysł pozostanie bez ograniczeń.

rawfilm-mateusz

Hubert Płotnicki

Scenarzysta

To zdjęcie mówi wszystko. Hubert rzadko śpi, preferuje zapisywanie swoich niezwykle kreatywnych pomysłów na kartce papieru, jak prawdziwy pisarz, a nie jakiś podrabianiec.

rawfilm-mateusz

Patryk Morzonek

Fotograf

Patryk to ceniony i bardzo uniwersalny fotograf. Poradzi sobie ze wszystkim. W wolnej chwili zapalony fan Cyberpunka i luksusowych łodzi. Podobno ma nawet jacht na własność.

Nasz adres

Stańczyka 22

30-126 Kraków

Kontakt