Lampa LED Nanlite Pavotube II 6C

30,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-PAVO6C Kategoria: Tagi: ,

Opis

Lampa NanLite PAVOTUBE II 6C 1KIT

Lampy z serii Pavotube to rewolucyjne rozwiązanie dla twórców wideo i fotografii. Wyróżniają się prostą obsługą, kompaktowymi rozmiarami i wszechstronnym zastosowaniem. W połączeniu z dużą mocą pozwalają na swobodne pracowanie ze światłem na planie i uzyskiwanie różnorodnych, także nietypowych efektów.

Jeszcze bardziej kompaktowe oświetlenie

Lampa PAVOTUBE II 6C to bardziej kompaktowa i elastyczna wersja uznanych lamp LED. Z łatwością zmieści się w plecaku, tak więc bez przeszkód możesz wykorzystać ją w dowolnym miejscu – także wtedy, gdy wstępny plan nie zakładał korzystania ze światła sztucznego. Lampa została zakończona magnesami, tak więc bez przeszkód przymocujesz ją nawet w nietypowych miejscach.

Niezwykle funkcjonalna lampa LED

PAVOTUBE II 6C sprawdzi się zarówno podczas pracy w studiu, jak i w plenerze. Możesz zasilać ją z gniazdka (za pomocą dołączonego w zestawie adaptera AC) i za pośrednictwem wbudowanego akumulatora litowo-jonowego. W tym drugim przypadku przy pełnej mocy lampa może świecić aż przez 1 godzinę.

Elastyczne zastosowanie

Lampa posiada standardowy gwint 1/4” tak więc z łatwością zamontujesz ją na statywach, monopodach czy wysięgnikach. Posiada 15 fabrycznie zaprogramowanych efektów oświetleniowych.

Wysoka jakość emitowanego światła

PAVOTUBE II 6C wyróżnia się znakomitą reprodukcją barw – współczynnik CRI wynosi 95, natomiast TLCI 97. Oferuje światło o temperaturze barwowej w zakresie aż od 2700 K do 7500 K. W trybie HSI możesz wybierać spośród 36 000 dostępnych opcji. PAVOTUBE II 6C da Ci więc nieograniczone możliwości w zakresie budowania nastroju sceny za pomocą światła.

Dzięki średnicy wynoszącej około 4,8 cm i obudowie T12 lampa LED PavoTube 15C zapewnia znakomite źródło światła w trudnych i ciasnych przestrzeniach, takich jak wnętrza pojazdów, łodzi itp. Dedykowana do niej oprawa oświetleniowa oferuje funkcję ściemniania od 0% do 100% z maksymalną mocą 1400 lumenów na lampę. Współczynnik CRI i TLCI wynosi odpowiednio 98 oraz 95. Urządzenie udostępnia regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K, obsługę pełnego spektrum RGB i wstępnie zaprogramowane efekty świetlne.