Tuby LED Godox TL30 | Zestaw

120,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-TL30 Kategoria: Tagi: , , , , ,

Opis

Zestaw czterech lekkich, przenośnych i łatwych w użyciu lamp Godox TL30 wraz z akcesoriami dla kreatywnych użytkowników. Mimo niewielkich rozmiarów lampy pozwalają osiągać niesamowite efekty.

Godox TL30 to nowy model w rodzinie podłużnych lamp – tub Godox. Jest to lekka, przenośna i łatwa w użyciu lampa dla kreatywnych użytkowników. Choć jest niewielka można dzięki niej osiągać niesamowite efekty. Dodatkowo, możliwość kontroli przez DMX sprawia, że lampa świetnie sprawdzi się także podczas koncertów, występów czy innych zastosowań na żywo.

Tuba Godox zapewnia mnóstwo kolorów, które tylko czekają na ich kreatywne wykorzystanie. Akcesoria takie jak złączki, wodoodporna torba czy grid skupiający światło pozwalają na jeszcze szersze możliwości w zakresie formy i zastosowań oświetleniowych.

Niesamowita wygoda i łatwość obsługi
Lampa TL30 waży praktycznie niemal tyle samo co 2 smartfony. Dzięki temu jej waga jest praktycznie nieodczuwalna podczas transportu w torbie. Praca z taką lampą lub wieloma lampami, zarówno w studiu, jak i w podróży jest inspirującym doświadczeniem z jakim wcześniej się nie spotykało.

Uniwersalność
Dzięki wbudowanemu magnesowi, wystarczy znaleźć dowolną metalową powierzchnię, aby przymocować tubę TL30 i oświetlać scenę z nietypowego miejsca. Gwinty montażowe na obu końcach umożliwiają zamontowanie jej na statywach. Uniwersalność TL30 polega na tym, że można ją swobodnie umieścić w rogu, na ścianie lub w dowolnej wąskiej przestrzeni do oświetlenia. TL30 zapewnia elastyczność, której potrzeba do fotografowania lub nagrywania w dowolnym miejscu.

Paleta kolorów
Lampa pozwala na dopasowanie barwy w trzech trybach: RGB, CCT, HIS, aby osiągnąć jeden z 36000 kolorów. Dzięki lampie TL30 można mieć podręczną tęczę w kieszeni.

Elastyczne zasilanie
Dzięki portowi ładowania na końcu urządzenia można je jednocześnie używać i ładować.

Niezawodne odwzorowanie kolorów
Dzięki wskaźnikowi CRI 97 i TLCI 99 lampa TL30 zapewnia żywe, naturalne światło i wiernie odwzorowuje kolory.

 

Wodoodporny pokrowiec Godox do lampy LED TL30

Wodoodporny pokrowiec do lampy Godox LED TL30 umożliwia stosowanie tuby LED TL30 w trudnych, wilgotnych warunkach, a nawet zanurzenie jej pod wodą. Wykonany jest z przezroczystego, grubego oraz wytrzymałego plastiku i posiada zamknięcie pinch-lock oraz pasek na nadgarstek.

Grid Godox do lampy LED TL30

Grid do lampy TL30 LED od Godoxa pozwala na zawężenie wiązki światła lampy LED umożliwiając ukierunkowanie światła, kontrolę rozproszenia i lepsze podkreślenie obiektu. Grid jest wykonana z tkaniny i składa się na płasko w celu łatwego przechowywania.

Złącze 2 lamp Godox do lampy TL30

Złącze do lamp LED TL30 posiada dwie końcówki męskie z gwintem 1/4 cala do mocowania lamp LED TL30. Łączenie wielu lamp pozwala na tworzenie pasków świetlnych o różnych długościach.

Klips mocujący tubę oświetleniową Godox LED TL30

Klips mocujący pozwala na przymocowanie tuby świetlnej TL30 do statywu lub zacisku klamry. Posiada dwa gwintowane gniazda montażowe 1/4 cala.

Torba na zestaw 4 lamp Godox TL30

Torba na zestaw TL30 4-Light Kit firmy Godox to kompaktowa walizka do przenoszenia wszystkich elementów zestawu. Zapinana na zamek błyskawiczny walizka posiada indywidualne przegródki i uchwyt do przenoszenia.

 

Zawartość zestawu:

  • 4x tuba Godox TL30 RGB LED
  • 4x pasek na nadgarstek
  • 12x metalowa płyta
  • 12x samoprzylepne łączniki
  • 4x kabel zasilający USB-C
  • 2x grid TL-G30
  • 4x klips mocujący TL-C2
  • 1x łącznik TL-M2
  • 2x wodoodporny pokrowiec TL-W30
  • Zamykana na zamek torba na zestaw