Panasonic Lumix GH5

100,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-PLGH5PL Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Aparat Panasonic Lumix  DC-GH5 to flagowy model dedykowany zarówno dla fotografów jak i filmowców. Wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją odporną na warunki zewnętrzne, zdjęciami o rozdzielczości 20 mln pikseli i filmami 4K z prędkością nawet 60 kl./s. jest idealnym połaczeniem aparatu i kamery przystosowanej do zdjęć w każdych warunkach pogodowych.

Znakomita matryca Live MOS o rozdzielczości 20.3 megapikseli

Sercem aparatu jest matryca Live MOS formatu 4/3 o rozdzielczości 20.3 megapikseliPozbawiona filtra dolnoprzepustowego gwarantuje rewelacyjną szczegółowość i ostrość obrazu zarówno na zdjęciach jak i filmach. Obraz uzyskany przy pomocy matrycy zastosowanej w aparacie DC-GH5 charakteryzuje się najwyższą jakością ze wszystkich wcześniej produkowanych modeli Panasonic. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo duża dynamika tonalna pozwalająca na zarejestrowanie na jednym zdjęciu zarówno głębokich cieni jak i mocnych świateł.

Płynne filmy w jakości 4K 60p/50p

Panasonic Lumix GH5 umożliwia nagrywanie płynnych, naturalnych filmów w jakości 4KSzybkie częstotliwości odtwarzania to zasługa   matrycy Live MOS oraz procesora Venus Engine 10. Gwarantują one wyjątkowe odwzorowanie ujęć w ruchu. Skorzystaj z nagrywania z prędkością 60 kl./s. w rozdzielczości 4K lub nawet 180 kl./s. w Full HD i doświadcz nowych doznań. Zobacz świat w zwolnionym tempie w wysokich rozdzielczościach.

Stabilne filmowanie bez dodatków

5-osiowa stabilizacja obrazu na matrycy oraz optyczna stabilizacja w obiektywach Panasonic doskonale sprawdzają się podczas filmownaia.  Nawet bez zastosowania dodatkowych akcesoriów jak gimbale i stabilizatory filmy są płynne i pozbawione drgań. Uzyskanie wiernego odwzorowania kolorów możliwe jest dzięki użyciu 10-bitowego formatu 4:2:2. Wykorzystanie elektronicznej migawki eliminiuje zjawisko chwiejnej migawki.

Funkcja nagrywania w 10-bitowej jakości 4:2:2

Lumix GH5 został wyposażony w funkcję nagrywania w wielu formatach, jak MOV, MP4, AVCHD Progressive i AVCHD przy różnych prędkościach klatek co zwiększa możliwości twórcze filmowców i ułatwia montaż. Filmowanie aparatem Panasonic Lumix GH5 nie jest ograniczone czasem, bez względu na format w jakim nagrywany jest materiał. Aparat umożliwia wybór częstotliwości systemu – 59,94 Hz (23,98 Hz), 50,00 Hz i 24,00 Hz – co z pewnością przypadnie do gustu profesjonalnym użytkownikom.

W zestawie:
  • Aparat Panasonic GH5
  • Klatka operatorska Tilta
  • 4x akumulator
  • Ładowarka do akumulatorów