Panasonic Lumix G7

60,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-G7 Kategoria:

Opis

Przy pierwszym wynajmie obowiązuję kaucja w wysokości 400zł

 

LUMIX DMC-G7

 

Aparat LUMIX G7 stworzony został z myślą o miłośnikach fotografii, którzy cenią sobie wszechstronność oferowaną przez aparaty bezlusterkowe oraz nowe możliwości, które oferuje technologia nagrywania filmów w rozdzielczości 4K.

16-megapikselowy LUMIX G7 został zaprojektowany tak, by zapewnić najwyższą jakość obrazu przy zachowaniu łatwej, intuicyjnej obsługi. Możliwość wymiany obiektywu na taki, który najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji pozwala fotografowi na wykorzystanie swojej kreatywności w stu procentach. Bez względu na to czy chcemy wykonać zdjęcia rozległego krajobrazu, zbliżenia dzikiej przyrody czy sesję portretową w studio, system optyki LUMIX G daje nam możliwość wyboru odpowiedniego obiektywu. Dodatkowo technologia 4K otwiera przed fotografem szereg nowych możliwości, takich jak ustawienie punktu ostrości po wykonaniu zdjęcia czy zapisanie klatki filmu 4K jako fotografii.

Dzięki temu aparat sprawdzi się jako sprzęt dla miłośników fotografii, którzy chcą uzyskać profesjonalne efekty.

Technologia 4K 

LUMIX G7 jest pierwszym aparatem z rodziny oferującym możliwość filmowania w technologii 4K. Obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 z prędkością 30 kl./s to aż czterokrotnie więcej niż oferowała technologia Full HD. Nieważne czy dokumentujemy chwile spędzone w gronie znajomych czy egzotyczną podróż – nasze filmy będą doskonałej jakości.

Dziel się swoim zdjęciami z najbliższymi szybko i wygodnie

Aparat LUMIX G7 jest wyposażony w moduł Wi-Fi, który zwiększa funkcjonalność urządzenia oraz ułatwia i przyspiesza udostępnianie zdjęć. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby połączyć aparat ze smartfonem lub tabletem i w ciągu paru sekund wysłać zdjęcia lub klipy wideo do mediów społecznościowych lub e-mailem do rodziny i znajomych. Urządzenie mobilne można także wykorzystać do zdalnego sterowania aparatem LUMIX G7 i regulacji takich ustawień, jak ostrość, przysłona, szybkość migawki i ISO, a także do uruchomienia spustu migawki. Nie trzeba nawet dotykać samego aparatu.

 

W zestawie:

  • Panasonic G7
  • 2x akumulator
  • Ładowarka