Monitor podglądowy Lilliput FS7 (SDI)

60,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-LILI Kategoria:

Opis

Panoramiczny panel

Proporcje boków ekranu charakteryzują się stosunkiem 16:10, co odpowiada proporcjom obrazu rejestrowanego przez duża liczbę współczesnych kamer i urządzeń, dzięki czemu monitor FS7 sprawdzi się doskonale w zastosowaniach foto-wideo. Przekątna 7″ gwarantuje kompromis między komfortem podglądu a rozmiarami, co doskonale współgra z lustrzankami oraz bezlusterkowcami.

Matryca z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD

Monitor podglądowy musi charakteryzować się doskonałym odwzorowaniem kolorów i szczegółowością. Niniejszy produkt spełnia te warunki oferując matrycę z podświetleniem LED o szerokich kątach widzenia 170º/170º i rozdzielczości Full HD (1920×1200 pikseli), która jest bezkompromisowa pod kątem ostrości. Urządzenie posiada złącza HDMI kompatybilne z rozdzielczością UHD 4K i SDI współpracujące z formatem Full HD. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość monitora to 4096×2160 pikseli.

Możliwość pracy w słoneczne dni

Dla fotografów często pracujących w terenie nieoceniona okaże się możliwość pracy w pełnym słońcu. Udało się to osiągnąć dzięki matrycy o kontraście 1000:1 i jasności wynoszącej aż 500 cd/m². Ponadto w zestawie znajduje się osłona przeciwsłoneczna.

Zaawansowane funkcje

Jak przystało na sprzęt dla filmowców i fotografów –  Lilliput 339 posiada szereg funkcji ułatwiających zarządzanie kolorami, ustawianie ostrości oraz poprawiających ogólną wygodę pracy. Należą do nich: Timecodes, Columnar YRGB, Pixel Zoom Function, Vector Scopes, Audio Level Meters, Peaking, False Colour, Histograms, Exposures, Check Fields, Color Bars, Pixel to Pixel i Image flips.

Zasilanie

Monitor jest kompatybilny z płytkami montażowymi na baterie Canon LP-E6, Sony F-970 (dostarczana w zestawie), Sony QM91D, Panasonic DU21, V-Mount i Anton Bauer.

Mocowanie gorącej stopki

Monitor posiada gwint 1/4″ pozwalający na zamontowanie go na statywie czy rigu. Co więcej w zestawie znajduje się adapter pozwalający na zamocowanie A5 na gorącej stopce aparatu.