Zestaw bezprzewodowy Hollyland MARS 400S PRO

150,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-MARS400 Kategorie: ,

Opis

Transmiter Mars 400S Pro korzysta z najnowszej technologii kodowania, dekodowania i bezprzewodowej transmisji 5G. Uzyskuje bardzo niską latencję bezprzewodowej transmisji wideo i oferuje zasięg 100 m (przy braku przeszkód pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem), gdy nadajnik jest podłączony do 1 lub 2 odbiorników.

Obsługa rozdzielczości 1080p

Mars 400S Pro obsługuje rozdzielczość 1080p 60 Hz. Zarówno nadajnik, jak i odbiornik mogą być zasilane akumulatorem z serii L. Istnieje także możliwość zasilania za pośrednictwem interfejsu USB-C. Urządzenie może być także zasilane prądem stałym. Te wszystkie opcje ułatwiają zapewnienie sobie zasilania w każdych warunkach, umożliwiając skupienie się na pracy z obrazem.

Niezawodna, bezprzewodowa transmisja A/V o długości 400 stóp (1 m = 3,280840 stóp)  z opóźnieniem zaledwie 0,08 sekundy.

Obsługa do 2 urządzeń mobilnych, z odbiornikiem (do 4 urządzeń mobilnych przy komunikacji bez odbiornika)

Obsługuje do 4 telefonów i tabletów Monitorowanie w czasie rzeczywistym z profesjonalnymi funkcjami monitora, takimi jak Waveform, Focus Peaking, Zebra, Zoom In / Out, 3D Luts itp.

Intuicyjna praca

Mars 400S Pro wykorzystuje czytelny i intuicyjny ekran OLED, który pozwala na łatwe dostosowywanie parametrów transmisji. Aktualizacja oprogramowania odbywa się poprzez złącze USB i umożliwia stałe wykorzystywanie maksymalnej wydajności zestawu. Mars 400S Pro zapewnia opcję połączenia z HDMI i SDI. Dodatkowo wykorzystuje zintegrowaną stopkę do szybkiego montażu.