Lampa LED Godox SL-60W

50,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-GODOX Kategoria:

Opis

Godox SL-60W Video LED

 

Przy pierwszym wynajmie obowiązuję kaucja w wysokości 100zł

 

Lampa LED udostępniająca światło ciągłe, którego temperatura barwowa wynosi 5600K. Technologia LED sprawia, iż pomimo 10-krotnie większej jasności  niż odpowiadająca jej tradycyjna lampa halogenowa, Godox SL-60W zużywa dużo mniej energii, dodatkowo nie emitując przy tym ciepła. Dzięki temu praca z tą lampą jest mniej kosztowna i bardziej komfortowa.

Zaawansowane rozwiązania

Godox SL-60W powstała z myślą o dostarczeniu na plan zdjęciowy wysokiej jakości osprzętu, który spełni oczekiwania nawet podczas realizacji wymagających projektów. To sprawia, że może pochwalić się współczynnikiem oddania barw CRI na poziomie ponad 93 a TLCI ponad 95. Dzięki temu uzyskasz poprawnie odwzorowane naturalne kolory. Palnik LED obsługuje duży radiator i wbudowany wentylator, co zapewnia skuteczne chłodzenie. Całość została zamknięta w wytrzymałej, aluminiowej obudowie. Co więcej lampa wykorzystuje moduł chroniący przed przegrzaniem.

Prosta i intuicyjna obsługa

Lampa Godox SL-60W została wyposażona w czytelny panel umieszczony z tyłu obudowy. Wyświetla on wiele istotnych informacji, takich jak np. ustawiona jasność, kanał i grupa czy temperatura lampy. Jasność lampy można regulować w zakresie od 0% do 100%. Służy do tego wygodne i precyzyjne pokrętło.

 

W zestawie:

  • Softbox Octa 95cm, szybki montaż