Tilta Nucleus-Nano (x2)

40,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-PLTNNC Kategoria: Tagi: , ,

Opis

 

Przy pierwszym wynajmie obowiązuję kaucja w wysokości 400zł

 

Tilta Nucleus Nano to system, który został zaprojektowany z myślą o ręcznych gimbalach. Umożliwia łatwe sterowanie instrumentem optycznym podczas pracy stabilizatora. System Nano jest kompatybilny ze wszystkimi lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami i obiektywami kinowymi. Dodatkowo system Nano współpracuje ze sterownikami i silnikami z serii Nucleus-M.

Komunikacja bezprzewodowa

Silnik charakteryzuje się tolerancją wejściową 5-18 V dla zasilania przez port Micro USB. Silnik Nano ma własny wbudowany napęd, który komunikuje się bezpośrednio z ręcznym sterownikiem. Zapobiega to konieczności montowania oddzielnego zestawu MDR na platformie, co zdecydowanie ułatwia konfigurowanie aparatu lub kamery, a dodatkowo skraca czas instalacji całości. Wystarczy po prostu ustawić Nano Motor i Nano Hand Wheel Controler na ten sam kanał, aby uzyskać pełną kontrolę. Zasięg komunikacji wynosi około 100 m.

Silnik Nano zapewnia zarówno automatyczną, jak i ręczną kalibrację obiektywu. Możliwe jest ustawienie ograniczników A-B. Zestaw Tilta Nucleus Nano jest kompatybilny z pozostałym osprzętem tego producenta.

W zestawie:

  • Bezprzewodowy follow focus Tilta Nucleus-Nano
  • Kółko sterujące follow focusem
  • 3x akumulator zasilający
  • Kabel microUSB