Anker 737 GaNPrime 24K | 140W

30,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-A737 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Powerbank Anker 737 GaNPrime 140W PD 24000 mAh

Noś ze sobą zapasową energię dla urządzeń mobilnych z powerbankiem Anker GaNPrime. Ma on imponującą pojemność 24 000 mAh, dzięki czemu wystarcza na wiele doładowań oraz dla kilku urządzeń. Dzięki kilku wbudowanym portom możesz używać go z kilkoma sprzętami jednocześnie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i miejsce w torbie.

Powerbank Anker 737 GaNPrime 140W PD 24000 mAh

Wielka moc w małym urządzeniu

Oprócz dużej pojemności powerbank GaNPrime oferuje dużą moc. Oferuje ładowanie z łączną mocą do 140 W i wyposażony jest w dwa porty USB-C oraz jeden port USB-A. Wbudowana technologia Power Delivery 3.1 oraz technologia ładowania dwukierunkowego to gwarancja wygodnego zasilania sprzętów. Dzięki takim parametrom możesz ładować zarówno smartfony i tablety, jak i laptopy czy słuchawki bezprzewodowe.

Anker 737 GaNPrime wnętrze

Łatwe użytkowanie

Niewielki rozmiar powerbanka AnkerGaNPrime pozwoli na wygodne zabranie go ze sobą do pracy czy na wycieczkę. Akcesorium ma wbudowany wyświetlacz, który dostarczy Ci najważniejsze informacje o parametrach procesu ładowania. Nie musisz się również martwić o bezpieczeństwo ładowania. Powerbank od Anker ma wbudowany szereg zabezpieczeń, które obejmuje ActiveShield 2.0.