X-Rite ColorChecker Passport Video

50,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-XRITE Kategoria: Tag:

Opis

Zastosowanie

Aby właściwie wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą ColorChecker Passport Video należy sfilmować wzornik w każdej scenie różniącej się oświetleniem. Pozwoli to montażyście na szybszą pracę oraz uzyskanie spójnych kolorów zgodnych z jego wizją.

Idealne kolory na Twoim filmie

Wzornik kolorów składa się z 24 pól, ułożonych w cztery rzędy. Są one ułożone w cztery grupy: kolory chromatyczne, odcienie skóry, skalę szarości oraz świateł i cieni. Pozwalają na szybkie dopasowanie spektrum barwnego sceny, idealne odwzorowanie barwy skóry, ocenę ekspozycji i kontrastu oraz przechwycenie pełnego zakresu tonalnego.

Ostrość w idealnym miejscu

W zestawie znajduje się specjalny wzornik ostrości, który pozwoli Ci szybko i precyzyjnie ustawić ostrość w konkretnym miejscu.

Łatwe ustawienie balansu bieli

Wzornik do ustawiania balansu bieli stanowi idealny punkt odniesienia, jego powierzchnia odbija światło równomiernie bez dominant barwnych. Ułatwia to użytkownikowi stworzenie balansu bieli adekwatnego do danych warunków oświetleniowych, dzięki czemu kolory uzyskasz lepsze kolory już z poziomu kamery, a dalsza obróbka potrwa chwilę.

Kompatybilność

ColorChecker Passport Video jest obsługiwany przez oprogramowanie następujących firm trzecich:

  • DaVinci Resolve
  • Color Finale (Final Cut Pro Plug-In)
  • 3D LUT Creator