Panasonic Lumix S5

180,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-S5 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

W zestawie:

  • Lumix S5
  • Akumulatory (x3)
  • Karta pamięci 64GB
  • Ładowarka
  • Adapter na Canon EF Elektroniczny Commlite

Hybrydowy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy

Aparat Panasonic Lumix S5 łączy w sobie zaawansowany aparat fotograficzny i kamerę. Dzięki temu umożliwia wykonywanie zarówno doskonałych wizualnie zdjęć, jak i filmów niezależnie od ustawionej czułości ISO. Jednocześnie zapewnia kompaktową obudowę, która umożliwia komfortową pracę w każdych warunkach. Panasonic Lumix S5 wykorzystuje pełnoklatkową matrycę, gwarantując znakomite możliwości zarówno w zakresie pracy z obrazem, jak i odbioru optyki.

 

Bezlusterkowiec z pełnoklatkową matrycą

Panasonic Lumix S5 oferuje zaawansowaną matrycę w formacie pełnej klatki. Jego sensor CMOS o rozdzielczości 24,2 MP z technologią Dual Native ISO został zoptymalizowany pod kątem rejestrowania zdjęć i filmów. Dzięki zastosowaniu technologii Dual Native ISO możliwe jest zagwarantowanie zwiększonej swobody podczas pracy ze wszystkimi czułościami ISO i zapewnienie doskonałego obrazu nawet przy znikomej ilości światła. Umożliwia to nie tylko bardziej swobodną pracę, ale również korzystania z naturalnego, nastrojowego oświetlenia i półmroku. Jednocześnie Lumix S5 eliminuje problem zwiększonego ziarna, który jest częstą bolączką pracy przy wysokich czułościach ISO.

 

Doskonałe zdjęcia i ergonomiczna praca

Panasonic Lumix S5 pozwala uchwycić każdy detal sceny niezależnie od tego, czy kadrujesz za pomocą elektronicznego wizjera czy ekranu LCD. Oferuje niezwykle wydajny wizjer OLE Live Viewfinder i dotykowy, 3” ekran LCD. Co więcej jego wyświetlacz cechuje się znakomitą rozdzielczością wynoszącą aż 1,84 mln pkt. Dodatkowo można swobodnie ustawiać jego kąt położenia, tak aby komfortowo fotografować nawet z nietypowej perspektywy.

Wyraź się kreatywnie

Panasonic Lumix S5 obsługuje kreatywne tryby fotografii poklatkowej czy nagrywania w zwolnionym tempie. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować każdy swój pomysł. Dodatkowo aparat ten udostępnia tryb zapisywania zdjęć w zwiększonej rozdzielczości, dając dostęp do obrazów 96 MP. To pozwala na łatwe uzyskiwanie plików, które można drukować w naprawdę dużych powiększeniach czy kadrować bez straty jakości.

Profesjonalne funkcje wideo

Aparat został stworzony z myślą nie tylko o fotografach ale także o filmowcach. To sprawia, że Lumix S5 udostępnia tryby nagrywania z obsługą 10-bitowego zapisu wideo 4K 60p 4:2:0 i 4K 30p 4:2:2 czy 8-bitowego wideo 4K bez ograniczeń czasu zapisu. Co więcej aparat może zapisywać dane równocześnie na zewnętrznym  nośniku i karcie SD (wykorzystuje złącze HDMI).

Panasonic Lumix S5 posiada preinstalowane V-Log iV-Gamut. Co więcej obsługuje aż 14-stopniowy zakres dynamiczny i niezwykle bogatą paletę barw. To sprawia, że Lumix S5 może być narzędziem w rękach bardzo wymagającego filmowca.

Zaawansowany autofokus

Panasonic Lumix S5 oferuje rozbudowany i zaawansowany tryb AF. Wykorzystuje cały potencjał detekcji kontrastu i dodatkowo zapewnia niezwykle wydajne śledzenie obiektów. Aparat może pracować w oparciu o uczenie głębokie, co sprawia, iż z łatwością rozpoznaje ciała, głowy, twarze i oczy, tak aby niezawodnie ustawiać ostrość w każdych warunkach. W połączeniu z podwójną stabilizacją obrazu Dual I.S. 2 z 5-osiowym zakresem detekcji aparat gwarantuje zawsze ostre zdjęcia.

Wytrzymały korpus

Panasonic Lumix S5 posiada korpus, który pozwala fotografować i filmować nawet w trudnych warunkach. Wzmocniona obudowa ze stopu magnezu została  uszczelniona tak aby, zachować odporność na kurz, pył i zachlapania. Co więcej jego obudowa charakteryzuje się wagą zmniejszoną o 30% względem innego pełnoklatkowego Panasonic – modelu S1.