GoPro Hero 11 Black

80,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-GOPRO11 Kategorie: ,

Opis

Rewolucyjny nowy sensor HERO 11

W nowym GoPro HERO 11 Black znajdziesz nowy, większy, bardzo wydajny sensor, który dostarczy Ci obszerne pole widzenia, jakie dotąd żadna kamera GoPro nie posiadała prosto z pudełka. Takie rozwiązanie da Ci jeszcze większe pole do manewru dla Twojej kreatywności, rejestrując przy tym więcej nieba na każdym Twoim ujęciu. Po nagraniu możesz w prosty sposób za pomocą aplikacji GoPro Quik przybliżyć obraz, przyciąć, dostosować kadr, proporcje i wiele więcej zachowując przy tym bogaty w szczegóły i ostrość obraz. Ponadto za sprawą większej matrycy – 1/1,9”, nowe GoPro 11 lepiej poradzi sobie w ciemniejszych warunkach oświetleniowych.

Nowe tryby pracy GoPro 11 – łatwy lub profesjonalny

Nowe GoPro 11 posiada teraz kolejne ułatwienie dla osób, które nie zajmują się na co dzień filmowaniem i fotografią – dwa tryby pracy.

Tryb łatwy fabrycznie ma załadowane niezwykle wszechstronne ustawienia przechwytywania obrazu, które doskonale sprawdzą się w przypadku większości ujęć. Wystarczy, że wykadrujesz ujęcie i naciśniesz przycisk migawki, aby uzyskać niesamowite efekty. Jest to świetna opcja dla osób, które poszukują kamery, która nie wymaga ciągłego dostosowywania ustawień aby zdjęcie czy film był dobrej jakości. Teraz nie musisz się martwić, czy kamera ma odpowiednie ustawienia, GoPro HERO 11 Black zrobi to za Ciebie, tak abyś był/a zadowolony/a, a Twój wyjazd udany i pełen świetnej jakości zdjęć i filmów.

Dla bardziej wymagających użytkowników, GoPro przygotowało oddzielny tryb profesjonalny, w którym mamy dostęp do presetów, które pozwolą wybrać najlepsze ustawienia dla danego ujęcia (Standard, Activity, Cinematic, Slo-Mo), oraz możliwość dostosowania wszystkich presetów, ustawień i funkcji.

 

Niewiarygodna jakość obrazu w GoPro HERO 11

HERO11 Black za sprawą nowego sensora filmuje w maksymalnej rozdzielczości 5.1K, co daje Ci o 91% wyższą rozdzielczość niż w 4K oraz o niewiarygodne 665% wyższą rozdzielczość niż w 1080p, przez co nowe GoPro 11 rejestruje filmy akcji o bogatej szczegółowości oraz kinowej jakości. Ponadto zdjęcia w rozdzielczości 27 MP zagwarantują Ci świetną szczegółowość i wyrazistość zapisanej fotografii. Osłona obiektywu wyposażona w powłokę hydrofobową zapewni Ci jak najszybsze pozbycie się niechcianych kropli wody podczas korzystania z kamery w warunkach morskich oraz zniweluje efekt flary, tak aby Twoje zdjęcia i filmy były jak najlepszej jakości.

 

Wysokiej jakości materiały oraz wysoka ilość klatek na sekundę

Nowy sensor w GoPro HERO11 Black zwiększa rozdzielczość zdjęć aż do niewiarygodnych 27 MP oraz pozwala filmować niesamowicie płynne ujęcia w rozdzielczości nawet 5.3K 60 FPS. Możesz również wyciąć dowolną klatkę z nagranego już filmu, tak aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcie w rozdzielczości 24.7 MP korzystając jedynie z darmowej aplikacji GoPro Quik. Ponadto możesz nagrywać w rozdzielczości 2.7K 240 FPS, aby móc następnie zrobić wysokiej jakości 8x slo-mo aby uchwycić każdy moment, który nie jesteśmy w stanie zauważyć w normalnej prędkości.