DJI Mavic 2 Pro

300,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-MAVIC Kategoria:

Opis

Przy pierwszym wynajmie obowiązuję kaucja w wysokości 1500zł

 

Jednocalowy sensor CMOS
Nowy jednocalowy sensor CMOS to obszar o czterokrotnie większej efektywności pracy niż w przypadku pierwszego Mavica Pro. Większy sensor oznacza lepsze rezultaty podczas ujęć w środowisku o niskim oświetleniu z szerszym zakresem ISO, a maksymalna wartość ISO wzrosła z 3200 do 12800.

 

Profil koloru 10-bit Dlog-M
Mavic 2 Pro wspiera profil koloru 10-bit Dlog-M, cechujący się wysoką rozpiętością tonalną. System wykrywa ponad 1 miliard kolorów (tradycyjne 8-bitowe technologie kodowania wykrywają 16 milionów kolorów) i zachowuje więcej detali w miejscach prześwietlonych oraz zacienionych.

 

Filmy HDR
Dzięki obsłudze HDR 4K 10-bit Mavic 2 Pro może być podpięty pod TV 4K z HLG w celu natychmiastowego odtworzenia materiału z zachowaniem prawidłowej tonacji koloru.

 

Regulowana przysłona
Regulowana przysłona f/2.8-f/11 pozwala na uchwycenie materiału niesamowitej jakości zarówno środowisku o wysokim, jak i niskim oświetleniu. Kiedy warunki oświetleniowe są słabe, wystarczy ustawić przysłonę na wartość f/2.8, aby wpuścić więcej światła. Natomiast gdy scena jest dobrze oświetlona, można ustawić przysłonę na f/11 i zmniejszyć prędkość migawki, aby uzyskać bardziej płynny film.

 

W zestawie:

  • DJI Mavic 2 Pro
  • Kontroler
  • Torba
  • 3 pakiety
  • Kabel MicroUSB, Lightning lub USB-C
  • Filtry ND (4,8,16,32)

Dron możliwy do wypożyczenia wyłącznie dla osób posiądających odpowiednie uprawnienia do wykonywania lotów.