DJI FPV Goggles V2

149,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-DJIV2 Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

DJI FPV Goggles V2

Gogle DJI FPV V2 z łącznością obrazu DJI OcuSync 3.0 wyróżniają się świetną widocznością i szybkim przekazem. Pozwalają przesłać sygnał na bardzo duże odległości i charakteryzują się wysoką odpornością na zakłócenia – nawet w zabudowanym terenie, w trakcie wykonywania lotu pomiędzy budynkami. Dołączony do zestawu zewnętrzny akumulator z portem USB-C pozwala na zasilenie FPV Goggles V2 po całkowitym naładowaniu, co gwarantuje nawet do 110 minut lotu. Gogle umożliwiają wydajną pracę nawet w trudnych warunkach w temperaturze od 0° do 40° C.

DJI FPV Goggles V2: wytrzymała konstrukcja i wygoda użytkowania

Gogle V2 zostały stworzone na podstawie pierwszego, bardzo udanego modelu. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zarysowania i uszkodzenia. Dzięki temu będą się doskonale prezentować mimo upływu czasu, nawet przy regularnym użytkowaniu. Gogle DJI FPV 2 są nie tylko wytrzymałe, ale także wyjątkowo lekkie, co wpływa na komfort użytkowania nawet przy dłuższym locie. Ważą około 420 g (razem z antenami oraz opaską na głowę). Zamontowanie baterii z tyłu głowy pozwala na utworzenie przeciwwagi, dzięki czemu korzystanie z gogli staje się jeszcze wygodniejsze. Przyciski zostały umieszczone w odpowiednich miejscach, dzięki czemu ich obsługa nie sprawia problemów nawet podczas wykonywania powietrznych akrobacji.

Dzięki przemyślanej konstrukcji z gogli DJI FPV mogą korzystać również osoby z wadą wzroku. Dostępne są szkła korekcyjne (do nabycia osobno) przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością.

Nowoczesny design

Gogle DJI to nie tylko komfort użytkowania. Projektanci DJI zadbali także o to, aby gogle drugiej generacji doskonale się prezentowały. Zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach, którzy dużą wagę przykładają do szczegółów. Sprzęt wyróżnia się nowoczesnym designem, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom podniebnych akrobacji i dużych prędkości. Gogle są dostępne w kolorze czarnym, który jest jednym z najbardziej uniwersalnych.

Udostępnij obraz z DJI FPV Goggles V2

Przekazuj obraz ze swoich gogli V2 na inny zestaw, który będzie uruchomiony w trybie Audience. Możesz także udostępnić obraz na telefonie po podłączeniu kabla do gogli. Dzięki temu nawet osoby, które nigdy „nie siedziały” za sterami drona FPV, przez chwilę będą mogły zobaczyć świat z nowej, niecodziennej perspektywy.

Co zawiera zestaw DJI FPV Goggles V2?