Blackmagic Cinema Pocket Camera 6K

250,00  / dzień zdjęciowy

7 dni zdjęciowych+ : -15%

Na stanie

Wyczyść daty

SKU: CIN-BMPCC6K Kategoria: Tagi: , ,

Opis

W zestawie:

  • Samsung T5 1TB
  • 3X Akumulator NP-F
  • Ładowarka
  • Płytka zasilająca NP-F
  • Klatka operatorska
  • Zasilacz
  • Case

Wielkie możliwości w kompaktowej obudowie

Blackmagic Pocket Camera 6K to urządzenie, które w obudowie o wymiarach zbliżonych do bezlusterkowców oferuje funkcje doceniane przez profesjonalistów. Najwyższa jakość obrazowania jest efektem perfekcyjnego odwzorowania kolorów, wysokiej rozdzielczości matrycy oraz możliwości rejestracji obrazu w formacie RAW. Wszystko to sprawia, że obrobiony materiał, jest łudząco podobny do uzyskanego przy pomocy znacznie większych i droższych profesjonalnych kamer.

Profesjonalna jakość filmów

Kamera Pocket Camera 4K została wyposażona w pełnowymiarowy sensor Super 35 o rozdzielczości 6K (6144×3456) o niesamowicie szerokim zakresie tonalnym sięgającym aż 13 stopni EV. Natomiast podwójna natywna czułośc ISO o maksymalnej wartości 25 600 pozwoli na rejestrację filmów nawet w bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Zwieńczeniem całości jest możliwość rejestracji 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 6K lub 120 klatek w HD. Dodatkowo urządzenie posiada złącze mini XLR kompatybilne z profesjonalnymi mikrofonami, pozwalając tym samym na to, aby jakość dźwięku stała na równie wysokim poziomie co obrazu.

Wiele kompatybilnych obiektywów

Urządzenie  współpracuje z obiektywami posiadającymi bagnet EF, podobnie jak klasyczna kamera Pocket Cinema Camera, dzięki czemu nie ma problemu, abyś korzystał z obiektywów, które już posiadasz. Oznacza to, że możesz wykorzystać takie same obiektywy jak w przypadku lustrzanek, kamery Blackmagic URSA Mini Pro czy Blackmagic Cinema Camera.

Obsługa szybkich kart pamięci

Kamera pozwala na zapis danych na trzech różnych rodzajach nośników. Do dyspozycji użytkownika oddano: standardowe karty SD UHS II, wyjątkowo szybkie Cfast, natomiast osoby pracujące na dużych plikach ucieszy możliwość podłączenia dysku SSD lub flash do wbudowanego portu USB typu C. Korzystając z tego portu bez problemu zapiszesz 12-bitowy plik RAW lub materiał o rozdzielczości 4K 60 fps.

Erogonomiczna obsługa

Niniejszy produkt firmy Blackmagic pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Blackmagic OS, wykorzystywanego także w takich urządzeniach jak URSA Mini. Oznacza to, że wraz z urządzeniem otrzymujesz niezwykle nowoczesny i funkcjonalny system operacyjny z mnóstwem opcji, takich jak: kontrola LUT 3D, nagrywanie i monitorowanie wyjścia HDR przez HDMI, wprowadzanie metadanych, zdalne sterowanie Bluetooth i wiele innych.

Na komfort dostosowania wszystkich wspomnianych parametrów znaczny wpływ ma duży, 5-calowy wyświetlacz zachowujący czytelnośc nawet w pełnym słońcu.

Wiele opcji zasialania

Warto podkreślić fakt, iż kamera może być zasilana na różne sposoby, tj. przy użyciu standardowych akumulatorów LP-E6, przy pomocy zasilania sieciowego lub przez port USB-C. Znajdujący się w zestawie wtyk 100 – 240 V służy do jednoczesnego zasilania kamery i ładowania akumulatora.

Elegancki design

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż wymiary kamery Blackmagic Pocket Camera 6K wynoszą zaledwie: 17.8 cm x 10.2 cm x 9,7 cm. Co niezwykle istotne – udało się osiągnąć tak kompaktowy rozmiar bez kompromisu skutkującego ograniczeniem ważnych funkcji. Aby dodatkowo zniwelować wagę oraz zwiększyć wytrzymałość, obudowę wzmocniono przy pomocy włókien węglowych. Na tylnym panelu znajduje się jasny, 5-calowy ekran czytelny w pełnym słońcu, aż 4 mikrofony oraz zestaw przycisków i pokręteł dających szybki dostęp do najważniejszych funkcji. W efekcie bez problemu sprawdzisz kadrowanie, ustawienie ostrości, przechwycisz dźwięk lub nagrasz pliki bez korzystania z dodatkowych akcesoriów.